PROGRAM DLA OSÓB Z ZABURZENIAMI NERWICOWYMI I LĘKOWYMI

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z MOŻLIWOŚCI UDZIAŁU W  GRUPOWYCH ZAJĘCIACH TERAPEUTYCZNYCH DLA OSÓB DOROSŁYCH BORYKAJĄCYCH SIĘ Z ZABURZENIAMI PSYCHOSOMATYCZNYMI

Jeżeli masz problemy z nerwami, cierpisz na nerwicę, twoje ciało tobą rządzi, wpadasz w ataki paniki i lęku, czy też cierpisz na inne dolegliwości wynikające z nerwicy i podobnych zaburzeń to są to zajęcia dla ciebie. 

ZAJĘCIA BĘDĄ PROWADZONE RAZ  W TYGODNIU  W GODZINACH POPOŁUDNIOWYCH OD PAŹDZIERNIKA 2018 DO MARCA 2019 ROKU, PRZEZ DWÓCH TERAPEUTÓW.

 

 

Zajęcia terapeutyczne dla osób z trudnościami na tle psychosomatycznym zostały utworzone w odpowiedzi na problemy z jakimi borykają się osoby cierpiące na zaburzenia na tle nerwicowym w swoim codziennym funkcjonowaniu, polegające m.in. na: nieumiejętności radzenia sobie ze stresem, szukaniu fachowej pomocy medycznej, której badania nadal nie wyjaśniają przyczyn złego samopoczucia, nieumiejętnym wyrażaniu emocji, problemów z komunikowaniem swoich potrzeb, trudnościami w codziennym podejmowaniu nawet najprostszych aktywności.

            Celem proponowanych zajęć jest poprawa jakości życia osób borykających się z zaburzeniami na tle psychosomatycznym, omówienie trudności wywołujących źródło cierpienia, szerokie omówienie roli stresu w występowaniu zaburzeń psychosomatycznych i nabycia umiejętności konstruktywnego radzenia sobie z nim.

Zajęcia będą prowadzone według wcześniej założonego planu terapii, obejmującego m.in.: metody relaksacji, trening aktywnego radzenia sobie ze stresem, trening asertywności, zmiana zachowań destrukcyjnych na konstruktywne, elementy mindfullness– nauka kontrolowania impulsów, jakie do nas napływają i jaki mają wpływ na naszą psychikę a następnie na ciało.

 

CZAS TRWANIA PROGRAMU: PAŹDZIERNIK 2018 – marzec 2019

KOSZT PROGRAMU :

pierwsza konsultacja – 80,00 zł ( w celu poznania indywidualnej sytuacji pacjenta)

                                          jednorazowo 1920, 00 zł 

miesięcznie 240,00 zł

organizator zastrzega sobie prawo do zmian w kosztach w uzasadnionych przypadkach 

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

REJESTRACJA DZIECI NA WSTĘPNE SPOTKANIE POD NR +48 602552533

od poniedziałku do piątku od 8-10

PO ZAPISANIU SIĘ NA LISTĘ,  PROWADZĄCY PROGRAM SKONTAKTUJĄ SIĘ WE WRZEŚNIU W CELU UMÓWIENIA WIZYTY INDYWIDUALNEJ

uruchomienie grupy jest możliwe po zgłoszeniu się odpowiedniej ilości osób

 

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!